Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Możliwość przeżycia wspaniałej podniebnej przygody

Możliwość przeżywania fantanstycznej odbywającej się w powietrzu przygody w Rewalu, czyli lot paralotnią jest czymś, co z pewnością zostanie zapamiętane przez osoby, które się na to zdecydują. Każdy, kto ma takie zamierzenie bezsprzecznie gdy tylko się na to zdecyduje, będzie pewien, iż podejmuje właściwą decyzję. Team pełen pasji z wieloletnim doświadczeniem, który organizuje paralotnie Trzęsacz dba o to, aby wszyscy, którzy korzystają z lotu na paralotni pozostawali w 100% zadowoleni. Szczególnie gdy ktokolwiek z takiej opcji skorzysta pierwszy raz, zapamięta to na bardzo długo. Lot paralotnią zorganizowany jest na perfekcyjnie utworzonym stanowisku do startowania, na uskoku pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem. Szczegóły dotyczące przyszykowania się oraz do tego, w jaki sposób przebiega lot podane są na stronie internetowej.

Można też odnaleźć dane kontaktowe, co pozwoli od razu umówić się na lot. Każdy, kto w lecie będzie przebywać w Rewalu oraz w Trzęsaczu oraz będzie chciał zrobić coś odmiennego do standardowego odpoczynku na plaży, bezsprzecznie może poczuć się korzystniej, o ile zdecyduje się na przelot na paralotni. Wystarczy skierować się na wskazane miejsce i gdy będzie się już na klifie, odnaleźć biało – niebieskie flagi z logiem lub białe leżaki. To cechy rozpoznawcze firmy, która przygotowuje loty.

Później nie pozostaje nic innego jak jedynie wpisywać się na przelot i czekać na miejsce w kolejce. Naturalnie, za każdym razem na lot można zapisywać się szybciej. Ważne jednak jest to, aby mieć na względzie, że przeloty odbywają się wyłącznie wówczas, kiedy panują korzystne czynniki atmosferyczne.

Osoby, które przygotowują loty to wykwalifikowani piloci, którzy zapewniają poziom bezpieczeństwa przelotu. Osoby które się tym interesują od razu dowiedzą się tego, co je ciekawi, jednocześnie z tym ile kosztuje lot. Cena obejmuje ubezpieczenie oraz nagranie wideo kamerą GOPRO Full HD. Loty są opracowane wyjątkowo rzetelnie oraz ze względu na to też są polecane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY