Nowoczesna placówka stomatologiczna w Katowicach – Citistom

Wyspecjalizowana implantoprotetyka stomatologiczna realizowana jest w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom. Odbudowanie zębów na implantach umożliwia osiągnięcie stałego efektu estetycznego a także wyraźnie poprawia nadwyrężoną przez stratę zębów mechanikę narządu żucia. Moment przed tym jak zostaną nałożone implanty zębów to długi proces. Obejmuje: wszczepienie implantu, osadzenie korony zęba, mostu albo protezy na implancie.

Kolejno ma miejsce też rekonwalescencja. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Pacjenci mogą się do kliniki zgłaszać zarówno z większymi ubytkami, jak i pojedynczymi. W katowickiej placówce stomatologicznej dentyści mają wieloletnie doświadczenie oraz regularnie się dokształcają.

Obszar usług związanych z implantami jest każdorazowo omawiany osobiście. Dentyści podążają za oczekiwaniami pacjentów. Implantoprotetyka rozwija się w tym miejscu na najwyższym poziomie. Klienci są poinformowani o tym, w jaki sposób będzie kierowało się leczenie. Nie ma znaczenia, na ile skomplikowany jest przypadek danego pacjenta, można spodziewać się, że zostanie zaleczony. Stomatolodzy z Citistom w przypadku konieczności dokonują konsultacji pomiędzy sobą, w zakresie innych specjalności, jeśli leczenie implantologiczne jest trudniejsze.

Kuracja ma miejsce po rozszerzonej diagnostyce. Po przeanalizowaniu wyników badań i oczekiwań pacjenta stomatolog przedstawia możliwe rozwiązania z zakresu protetyki. Po akceptacji planu leczenia oraz kosztów finansowych, na kolejnej wizycie ma miejsce implantacja. Zabieg ma miejsce w higienicznych warunkach, przy pomocy specjalnych narzędzi.

Implant umieszczony jest w kości, w otworze zrobionym przy zastosowaniu kalibrowanych wierteł. Następnie jest wkręcony z właściwie dobraną siłą. W efekcie pozyskuje się wzorowe efekty estetyczne. Po zabiegu pacjent jest dokładnie poinformowany o zaleceniach po zabiegu. Leczenie z zakresu implantologii w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom jest dokładnie zaplanowane i indywidualnie dostosowane do wszystkich pacjentów.