Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Efektywne leczenie boreliozy w Centrum Medycznym OpraMed

OpraMed to wyspecjalizowana klinika prosperująca w Warszawie. Lekarze licznych specjalności a także inny personel medyczny gwarantują chorym rzetelną pomoc. Dużym atutem tego miejsca jest to, że każdy z chorych traktowany jest na indywidualnych zasadach i holistycznie.

Wszyscy medycy zatrudnieni przy borelioza leczenie pracują w ramach konsyliów, wykorzystując nowoczesne metody leczenia, z wcześniejszą pogłębioną diagnostyką. Medycyna akademicka jest w tym miejscu zestawiona z metodami naturalnymi, czyli można spodziewać się skutecznego leczenia. Diagnostyka i leczenie odnoszą się tutaj schorzeń reumatycznych, autoimmunologicznych i grzybiczych. Po dokonanej diagnostyce wykonane są zespołowe konsultacje, co umożliwi stworzyć wszechstronny plan leczenia. Każdorazowo paru ekspertów analizuje dokumentację medyczną i historię medyczną konkretnego pacjenta.

W placówce działa też prywatne pogotowie medyczne, oferujące przewożenie pacjentów, którzy mają problem z tym, żeby osobiście dostać się do szpitala albo do innej placówki służby zdrowia. Ambulanse OpraMed spełnią wszystkie normy w zakresie transportu medycznego chorych, jakie wystosowane zostały przez NFZ. O tym, że placówka jest w stanie odpowiedzieć na aktualne zapotrzebowanie pacjentów świadczy także to, że działa tutaj Punkt Szczepień.

W miejscu tym można skorzystać z wielu świadczeń medycznych takich jak leczenie boreliozy, które wyprzedza badanie kleszcza. Ma ono na celu potwierdzać lub wykluczyć zakażenie boreliozą. Żeby wynik był wiarygodny, trzeba materiał do badań przechowywać w odpowiedni sposób. Pacjenci będą informowani o tym, jak to zrobić. Wynik otrzymuje się w krótkim czasie. W OpraMed przeprowadzane też są testy genetyczne. Wykrywają one nowotwory oraz predyspozycje do ich występowania. Terminy na takie badania wyznaczone są bezzwłocznie. Diagnoza obejmuje nowotwory: nerek, płuc, jelita grubego, pęcherza moczowego, przełyku, trzustki, żołądka, tarczycy, piersi, jamy nosowo – gardłowej, skóry, bądź gruczołu krokowego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY