Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rzetelne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET

Badania prenatalne realizowane w nowocześnie funkcjonującej placówce medycznej w Poznaniu, czyli w Blumedica to testy rzetelne, dedykowane dla kobiet oczekujących dziecka. Zdecydować się na nie muszą zwłaszcza takie kobiety, które są w grupach ryzyka pojawienia się wad płodu. Nieinwazyjne badanie nifty poznań z krwi nie trwa długo. Próbki są sprawdzone w innowacyjnym laboratorium, co daje pewność skutecznie wykonanego badania. Wykrywalność na poziomie wyższym niż dziewięćdziesiąt dziewięć procent przekonuje do jego przeprowadzenia.

Badanie to zalecone jest głównie dla kobiet: mających 35 lat albo więcej, z potwierdzonymi zaburzeniami chromosomów u siebie albo w rodzinie, a także u takich, u których pozostałe badania przesiewowe były już przeprowadzone w pierwszym trymestrze i wykazały spore ryzyko mutacji genetycznej. NIFTY jest w stanie wykryć zaburzenia genetyczne jakie spowodowane są nadmiarem albo brakiem informacji genetycznych w DNA dziecka. Częstotliwość występowania trisomii płodu jest związana z wiekiem matki.

Z tego powodu też warto sugerować się takim wyznacznikiem. Na przykład, ryzyko urodzenia dziecka z zespołem Downa rośnie etapowo, liniowo do mniej więcej 30 roku życia, a następnie rośnie wykładniczo. Test NIFTY to obecnie najnowocześniejsze badanie przesiewowe, jakie wykonane jest w pierwszym trymestrze ciąży. Dostarczy znaczących wiadomości na temat dziecka. Jego przeprowadzenie zmniejsza potrzebę wykonania badań inwazyjnych takich jak amniopunkcja.

Rozwiązania, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus są wszechstronne. Badanie to umożliwia wykryć dużą gamę zaburzeń i wad płodu już od dziesiątego tygodnia ciąży. Jest nad wyraz precyzyjne, dlatego jego wykrywalność wyznacza się na poziomie 99%. W placówce Blumedica dostępne są wersje: BASIC, STANDARD a także PLUS. Odróżniają się one między sobą obszarem wykrywanych nieprawidłowości.

Zależnie od tego, jaka wersja jest zrobiona, na takie zaburzenia będzie wskazywać. Opisy wersji znajdują się na stronie. Test prenatalny NIFTY doceniany jest za precyzję pomiarów a także za to, iż jest kompleksowy i nieinwazyjny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY